Zegar Śmierci

Interferencja Księżyca

Ludzie od zawsze czcili słońce, a z niepokojem spoglądali na księżyc. W najstarszych zapiskach astronomicznych znajdują się informacje o wpływie jego położenia nie tylko na wodę czy przyrodę, ale także na człowieka.

Obecnie badacze wskazują na bardzo silną korelację położenia księżyca w momencie narodzin człowieka i rozwojem jego osobowości. Mimo badań nie ma żadnej wiarygodnej teorii wyjaśniającej ten fenomen, a jednak księżyc bierze czynny udział w kształtowaniu naszego charakteru. Tachioniści uważają, że wyniki tych badań są doskonałym dopełnieniem ich teorii.

Wg nich pole księżyca wpływa na strumień tachionów, powodując jego odchylenia. To z kolei zaburza proces osadzania się duszy (w trakcie narodzin) lub jej uwolnienia (w przypadku śmierci). Zupełnie przeciwnie do starych wierzeń to pełnia księżyca zapewnia idealne warunki do podróży świadomości.

Narodziny: 17 dzień księżycowy

Śmierć: 13 dzień księżycowy

Z naszych obliczeń wynika, że urodziłeś się w 17 dniu cyklu księżyca, zachodziło wtedy odchylenie znikome. W chwili śmierci księżyc będzie w bezpiecznej strefie - przeskok do innego świata powinien przebiegać bez zakłóceń.

Ziemia

Księżyc Narodzin

Księżyc Śmierci

Układ księżyca w chwili narodzin i w przewidzianej dacie śmierci.

Co oznaczają moje wyniki?

Odchylenie znikome jest pożądanym stanem dla momentu przybycia świadomości. Te idealne warunki skutkują bardzo zrównoważonym charakterem, przed którym ścieżka rozwoju stoi pełnym otworem. Bez żadnych pierwotnych wpływów i naleciałości. We wczesnym etapie życia ich osobowość jest nadzwyczaj giętka, na co trzeba mieć szczególną uwagę.

Osoby spełnione, pomimo często towrzyszącej im monotonii życia. Pogodzone ze światem, nie goniące czasu, stąpające lekko po ziemii i pewne siebie. Potrafią stworzyć udany związek niemalże z każdym. Żyją w idealnej równowadze.

Bezpieczna strefa w chwili śmierci, oznacza że twoje odeście powinno być bardzo łagodne, bez pozostawiania okruchów świadomości uwięzionych na tym świecie. To dobra wiadomość, nie wszyscy mają to szczęście.

Czy wiesz że:

Fazy księżyca są również z powodzeniem wykorzystywane przez wiele portali randkowych?
Najlepiej pasują do siebie osoby, których księżyce podczas narodzin znajdują najdalej od siebie.

Następne: Wyzwania Życia ›