Zegar Śmierci

Wędrówka Duszy

Nasze ciała to tylko naczynia dla dusz, które stale podróżują po wszechświecie rozwijając się przez zbieranie doświadczeń na różnych światach. Bogactwo życia naszej planety zapewnia szerokie spektrum poziomów percepcji, przez które nieświadomie przechodzą w swojej drodze życiowej psyche.

Nie znamy szczegółów tego procesu, jednak obecna teoria stanowi, że transport zapewniają hipotetyczne cząsteczki zwane tachionami, które poruszają się wyłącznie z prędkościami większymi niż światło i są zawsze nieznacznie ściągane przez oddziaływanie grawitacyjne gwiazd, w tym naszego słońca.

Słońce działa jako pośrednik, tachiony przechodzą przez nie zarówno lecąc na jak i z Ziemii, dlatego dosyć łatwo przewidzieć w jakich kierunkach płynie ich dwutorowy strumień przechodzący przez naszą planetę. Tym samym można z łatwością określić skąd pochodzi oraz gdzie dalej podąży nasza świadomość.

Bez dalszego wnikania w szczegóły, na naszym odcinku galaktyki droga twojej jaźni wygląda następująco:

Gwiazdozbiór Byka

Ziemia

Gwiazdozbiór Bliźniąt

Według układu ciał niebieskich w momencie twoich narodzin, czyli chwili zagnieżdzenia się duszy przez naszą planetę przechodził strumień tachionów z kierunku w którym znajduje się Gwiazdozbior Byka. Natomiast z daty śmierci wynika, że następna zamieszkana przez ciebie istota o kolejnym poziomie świadomości zostanie odnaleziona w Konstelacji Bliźniąt.

Następne: Interferencja Księżyca ›