Zegar Śmierci

Interferencja Księżyca

Ludzie od zawsze czcili słońce, a z niepokojem spoglądali na księżyc. W najstarszych zapiskach astronomicznych znajdują się informacje o wpływie jego położenia nie tylko na wodę czy przyrodę, ale także na człowieka.

Obecnie badacze wskazują na bardzo silną korelację położenia księżyca w momencie narodzin człowieka i rozwojem jego osobowości. Mimo badań nie ma żadnej wiarygodnej teorii wyjaśniającej ten fenomen, a jednak księżyc bierze czynny udział w kształtowaniu naszego charakteru. Tachioniści uważają, że wyniki tych badań są doskonałym dopełnieniem ich teorii.

Wg nich pole księżyca wpływa na strumień tachionów, powodując jego odchylenia. To z kolei zaburza proces osadzania się duszy (w trakcie narodzin) lub jej uwolnienia (w przypadku śmierci). Zupełnie przeciwnie do starych wierzeń to pełnia księżyca zapewnia idealne warunki do podróży świadomości.

Narodziny: 10 dzień księżycowy

Śmierć: 24 dzień księżycowy

Z naszych obliczeń wynika, że urodziłaś się w 10 dniu cyklu księżyca, zachodziło wtedy słabe odchylenie wschodnie. W chwili śmierci księżyc będzie w bezpiecznej strefie - przeskok do innego świata powinien przebiegać bez zakłóceń.

Ziemia

Księżyc Narodzin

Księżyc Śmierci

Układ księżyca w chwili narodzin i w przewidzianej dacie śmierci.

Co oznaczają moje wyniki?

Odchylenie wschodnie - zgodnie z wynikami badań osoby urodzone w tej fazie dobrze radzą sobie z czasem, chociaż raczej nie są zorganizowane. Z natury są ektrawertykami o spokojnym wnętrzu. Są pracowici, ale często ich praca nie przekłada się na efekty. Lubią współpracować z innymi. Dominuje u nich prawa półkula mózgu.

Chociaż nie są skore do współczucia raczej chętnie pomagają innym. Są nieuważni, roztargnieni. Postrzegają świat w romantyczny sposób. Są dobrymi mówcami, chociaż nie trzyma się ich żart. Kreatywni, ale tylko podczas samodzielnej pracy. Lubią nauki humanistyczne, cechuje ich lekkość bycia.

Bezpieczna strefa w chwili śmierci, oznacza że twoje odeście powinno być bardzo łagodne, bez pozostawiania okruchów świadomości uwięzionych na tym świecie. To dobra wiadomość, nie wszyscy mają to szczęście.

Czy wiesz że:

Fazy księżyca są również z powodzeniem wykorzystywane przez wiele portali randkowych?
Najlepiej pasują do siebie osoby, których księżyce podczas narodzin znajdują najdalej od siebie.

Następne: Wyzwania Życia ›