Zegar Śmierci

Zegar Śmierci powraca w nowej odsłonie

Poprzednia wersja Zegara zaczęła swoje życie w sieci 8 lat temu i zdobyła ogromną popularność. Pisano o nas w prasie internetowej i drukowanej, mówiono w radiu i telewizji. Dzisiaj wracamy w całkie nowej odsłonie z jeszcze dokładniejszymi i bogatszymi wynikami na temat twojego życia i śmierci.

Co nowego?

Do waszej dyspozycji oddajemy kilka nowych działów jak również rozszerzamy podstawowe wyniki. Na pierwszy rzut idzie to co najważniejsze, czyli twoja data śmierci wraz z wizualnym przedstawieniem całej twojej drogi życiowej. Następnie symbole śmierci, związane są z twoją osobą oraz zagrożenia zdrowotne, które poznasz robiąc sobie rezonans organów.

Nowością są również szczeliny energetyczne, czyli dni w których nasza dusza najsłabiej trzyma się swojej fizyczności. W wędrówce duszy oraz interferencjach księżyca dowiesz się skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz i co na wpływa na twój charakter.

Na koniec zachęcamy do próby sprostania wyzwaniom życia, które przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie jak również przeprowadzenia sobie symylacji emerytalnej, by zmierzyć się z nadciągającą starością.

Zanim odejdziesz nie zapomnij pozostawić po sobie śladu istnienia.


Wróć do listy postów ›